Okin Group se rozdělil na firmy Okin BPS a Okin Facility

Faktické nezávislé fungování dvou divizí v rámci společnosti Okin Group se k 1. 1. 2017 stalo oficiálním. Z hlediska vlastnické a organizační struktury se nic nemění a rozdělení firem se nemá nijak dotknout ani zákazníků.

Okin Group se rozdělil na firmy Okin BPS a Okin FacilitySpolečnost Okin Group se k 1. 1. 2017 rozdělila na dvě samostatné firmy Okin BPS a Okin Facility. Dřívější divize BPS zůstává ve společnosti Okin Group, která se od ledna přejmenovala na Okin BPS, zatímco divize Facility Management, včetně dceřiných společností, byla vyčleněna do nové společnosti Okin Facility.

Ve vlastnické ani organizační struktuře se nic nezměnilo. Pro zaměstnance Okin Group se rovněž nic nemění a práce v obou společnostech bude nadále pokračovat se stávajícími zaměstnaneckými týmy. Reorganizace se zároveň nemá žádným způsobem dotknout zákazníků.

Doposud fungovaly obě divize samostatně, ale pod zastřešující hlavičkou skupiny Okin Group. Tento model v minulosti přinášel řadu výhod, zejména stabilitu a zázemí silného celku, který umožňoval trvalý rozvoj. Rozdílnost byznysů obou divizí si však vyžádala rozlišení obchodních značek,“ vysvětlil majitel společnosti Okin Group Michal Jelínek.

Zdroj: Okin Group

Úvodní foto: Okin BPS, Okin Facility

Komentáře