Okin BPS a Fujitsu RunMyProcess usnadní přechod na moderní kancelářské platformy

Okin BPS a Fujitsu RunMyProcess chtějí nabídnou firmám odbornou podporu při přechodu z aplikace Lotus Notes, kterou společnost IBM nedávno prodala, na jiná podniková řešení jako jsou například Office 365 či Google Notes.

Okin BPS a Fujitsu RunMyProcess usnadní přechod na moderní kancelářské platformyPoskytovatel cloudové platformy Fujitsu RunMyProcess a poskytovatel globálních podnikových služeb Okin BPS oznámili novou spolupráci. Ta se týká přechodu firem z Lotus Notes k platformám Office 365 a Google Notes.

Spolupráce přichází poté, co IBM ohlásilo prodej některých svých softwarových aplikací včetně výše zmíněné Notes. Společnosti chtějí nabídnout firmám expertní podporu při přechodu na modernější podniková řešení.

Fujitsu RunMyProcess v tomto případě poskytuje technologii cloudové platformy, která se zaměřuje na zlepšování integrace podnikových systémů a významně tak urychluje digitální inovaci firem. Okin BPS se zase postará o bezproblémové dodání služby.

Naše kombinované služby poskytnou podnikům potřebné odborné znalosti k bezproblémovému přechodu z IBM Notes na jiné platformy, jako jsou Google Apps nebo Microsoft Office 365,“ uvedl Vic Herring, head of global sales and marketing ve Fujitsu RunMyProcess.

Jsme přesvědčení, že kombinace plynulejšího, rychlejšího a skutečně víceúčelového využití dat od Fujitsu RunMyProcess a procesního přístupu OKIN BPS směrem k automatizaci bude na trhu žádaná a přínosná,“ dodal Dan Smith, CEO v Okin BPS.

Zdroj: Okin BPS

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře