Office Depot se stal autorizovaným servisním partnerem HP

Office Depot rozšířil oblasti dodávek kancelářských potřeb o kompletní služby a řešení včetně integrace IT a technického servisu.

Office Depot se stal autorizovaným servisním partnerem HPOffice Depot CZ získa partnerské certifikace HP ve čtyřech specializacích včetně servisu tiskových zařízení.

Office Depot je naším Gold Partnerem v oblasti prodeje tonerů a spotřebního materiálu. Společnost získala status autorizovaného servisního partnera HP, což představuje novou formu spolupráce a příležitost zaměřit se na poskytování IT řešení svým zákazníkům,“ uvedla v oznámení Erika Lindauerová, ředitelka divize PPS v HP pro ČR a SR.

Office Depot získal certifikace HP Gold PPS Supplies Partner, HP Gold Service One Printing and Computing Specialist, HP Gold Managed Print Specialist a HP Silver PPS Hardware Partner.

Office Depot CZ je tak podle svých slov jediným dodavatelem kancelářských potřeb na českém trhu, který poskytuje také služby v oblasti IT a technického servisu kancelářské techniky.

„Z dlouholetých zkušeností víme, že naši zákazníci vyžadují celkové služby. Proto dodáváme nejen kancelářské potřeby a spotřební materiál, ale staráme se zároveň o bezstarostný provoz kanceláře včetně IT integrace,“ dodal ve zprávě médiím Milan Baran, viceprezident Office Depot pro střední a východní Evropu.

Zdroj: Office Depot

Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře