Ocenění DNS Awards 2015 obdrželi nejlepší partneři IBM

DNS uspořádala společenské setkání, na kterém ocenila nejlepší partnery IBM za fiskální rok 2015.

Ocenění DNS Awards 2015 obdrželi nejlepší partneři IBM
Na slavnostním večeru divizí IBM a Lenovo společnosti DNS byli vyhlášeni nejlepší partneři uplynulého fiskálního roku. Obchodní ředitel Petr Kuliš a finanční ředitel Martin Skalík shrnuli výsledky minulého roku a nastínili fungování DNS pro další období. Petr Kuliš v rámci rekapitulace připomenul složitou situaci s volbami a jejich dopadem na zakázky ICT ve státní správě a zmínil také aktuální těžko predikovatelný vývoj měnového kurzu.

Z pohledu změn v IBM nemohl nevzpomenout tranzici x86 systémů pod Lenovo, s jejímž lokálním dokončením se bude distribuce ještě letos potýkat.  Transformační změny probíhají také uvnitř IBM, na českém trhu se však promítnou později (psali jsme zde).

Martin Skalík vyzdvihl, že i přes složitou situaci na trhu, se loni podařilo DNS růst o téměř 10 % a její obrat přesáhl dvě miliardy korun. Z celého obratu DNS dělala divize IBM a Lenovo loni kolem 40 %.

Martin Skalík a Petr Kuliš, DNSDNS od loňského roku pracuje na rozšiřování svých služeb a vytváří tým key account managerů, kteří mají partnerům pomáhat s rozvojem obchodu.

Pro letošní rok jsme vytvořili tři kompetence, a to v oblasti kybernetické bezpečnosti, kde můžeme nabídnout služby v oblasti administrativy i technologické podpory, dále v oblasti software asset managementu, a do třetice v oblasti cloudu, kde máme konzultanty a připravujeme i vlastní cloud,“ uvedl Petr Kuliš.

Na následné poděkování partnerům za velmi úspěšnou spolupráci, ke kterému se přidal i Branislav Šebo, generální ředitel IBM v ČR a SR, navázal Petr Plodík, který představil strategii, plány a vizi svých divizí Lenovo a IBM a poté vyhlásil partnery roku.

Vítězové DNS Awards 2015:

  • Propagátor IBM HW a SW – DATERA s.r.o.
  • IBM SW Security partner roku – BULL s.r.o.
  • IBM SW Business Analytics partner roku – ACREA CZ, spol. s r.o.
  • IBM SW ICS partner roku – Whitesoft s.r.o.
  • IBM HW Power partner roku – BIT SERVIS spol. s r.o.
  • IBM HW Storage partner roku – Comparex CZ s.r.o.
  • IBM HW System x partner roku – ITS akciová společnost
  • IBM SW partner roku – VUMS LEGEND, spol. s r.o.
  • IBM HW partner roku – M Computers s.r.o.
  • IBM Partner roku – d-PROG s.r.o.

Celým večerním programem provázel moderátor a beatboxer Petr Cerha aka Nasty. Překvapením pak bylo vystoupení Milana Bendy, mistra světa ve footbagu, a kouzelníka¨Pavla Dolejšky.

Na závěr večera to v pražské restauraci Aureole rozbalilo taneční kvarteto Freedom z dětského domova z Krásné Lípy, který DNS podporuje v rámci nadačního fondu Srdce na dlani.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře