Obrazem: Vyšetřování ztráty třídní knihy s DNS a Dellem

Divize Dell společnosti DNS pozvala své obchodní partnery do Divadla Járy Cimrmana na Žižkově na představení Vyšetřování ztráty třídní knihy.

Obrazem: Vyšetřování ztráty třídní knihy s DNS a Dellem
V Žižkovském divadle Járy Cimrmana v podvečer dne 16. 6. 2016 přivítal partnery divize Dell Petr Ryska, generální ředitel společnosti DNS spolu s Jiřím Kyselou, generálním ředitelem Dell Computer.

Chci poděkovat všem partnerům, kteří DNS pomohli vyrůst. DNS má dnes tři velmi stabilní ‚nohy‘ a Dell je jednou z nich,“ uvedl Petr Ryska a poděkoval také celému týmu divize Dell v čele s Jiřím Dobešem.

K vyjádření díku se přidal i Jiří Kysela, který také popřál všem příjemný večer a poděkoval zúčastněným partnerům, že mu umožnili se „projít po prknech, která nosila ‚největšího Čecha‘“. Tím už naznačil další průběh Cimrmanovského  večera, který notně procvičil návštěvníkům bránice již od začátku namáhané zespod žaludky naplněnými teplým i studeným rautem a dalším občerstvením.

Nutno říci, že ani přes přesvědčivé vystoupení pánů Zdeňka Svěráka, Jana Hraběty, Jaroslava Weigela a Miloně Čepelky se do konce představení nepodařilo třídní knihu najít, a to navzdory opakovanému vyzvání žáka "Zdeňka" (jehož role se bryskně ujal Ondřej Bačina z Dellu) k přiznání.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře