Obrazem: Veracomp v Truhlárně naservíroval snídani a portfolio Fortinetu

Setkání s partnery s podtitulem „Fortinet není jen Fortigate“ nabídlo názornou přednášku o portfoliu značky Fortinet, odpovědi na otázky i kávu a zákusky. Prezentací se ujali Ondřej Večl a Jana Andrýsková z Veracompu.

Obrazem: Veracomp v Truhlárně naservíroval snídani a portfolio Fortinetu
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp uspořádal 18. 9. 2019 v karlínské Truhlárně snídaňové setkání s partnery. Tématem setkání bylo přiblížení portfolia firmy Fortinet, jež se dle distributora už dávno nezabývá jen firewally.

Úvodu i názorné přednášky se ujal Ondřej Večl, System Engineer z Veracompu. Na tabuli nakreslil symbolický internet a síť – a k nim postupně přidával další a další zařízení Fortinetu: od firewallů přes ochranu emailových účtů, Wi-Fi, cloud až po analytiku.

Po krátké pauze na doplnění zásob kávy si vzala slovo sales specialistka Veracompu Jana Andrýsková. Ta s nadhledem shrnula nejčastější otázky ze strany partnerů na služby a produkty Fortinetu – a samozřejmě dodala i odpovědi.

Dopoledne uteklo v příjemném prostředí a společnosti jako voda. Po přednáškách následovala volná diskuse, ještě více kávy a nějaký ten zákusek. A kdo ještě něco potřeboval, mohl se týmu Veracompu na cokoli doptat.

Zdroj: Veracomp

Galerie

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře