Obrazem: Veracomp uspořádal muzejní den s Flowmonem a LOGmanagerem

Setkání Flowmonu a LOGmanageru s partnery a jejich zákazníky se odehrálo pod taktovkou Veracompu v Národním muzeu v Praze. Nabídlo přednášky o aktuálních tématech i volnou prohlídku muzejních sbírek.

Obrazem: Veracomp uspořádal muzejní den s Flowmonem a LOGmanagerem
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp spolu s výrobci Flowmon a LOGmanager připravili pro své partnery a jejich zákazníky setkání o tom, proč je nutné vědět, co všechno se děje v jejich síti. Došlo i na přehled produktových novinek.

Tradiční akce se tentokrát uskutečnila 10. 10. 2019 v prostorách historické budovy Národního muzea v Praze. Distributor uvádí, že i letos se událost těšila velké návštěvnosti – dorazila více než padesátka účastníků.

Setkání začalo krátce po deváté hodině úvodní přednáškou Ladislava Arvaie z Veracompu a Miloslava Sedláčka z Flowmonu. Poděkovali příchozím za zájem a představili stručně program setkání.

Po nich si vzal slovo Martin Ševčík, pre-sales engineer z Flowmonu a odprezentoval hned dvě přednášky: První z nich byla o monitorování výkonnostních parametrů sítě a identifikaci příčin problémů. Ve druhé se zaměřil na pokročilé možnosti nástroje Flowmon Monitoring Center a předvedl i praktickou ukázku.

Následoval oběd a po něm si vzal slovo Miroslav Knapovský, security solutions architekt z LOGmanageru. Tomuto původnímu českému řešení na centrální sběr logů a novinkách s ním souvisejících byl věnován celý odpolední blok.

Po skončení přednášek následovala diskuse, kdy byli všichni zmínění partnerům a zákazníkům k dispozici. A to nejlepší na závěr – po skončení akce se mohli účastníci vydat na volnou prohlídku sbírek Národního muzea.

Zdroj: Veracomp

Galerie

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře