Obrazem: Veracomp Fortinet TechDays 2016 přinesl živé ukázky

SpolečnostVeracomp, VAD v oblasti komunikací a síťové bezpečnosti, uspořádal pro své obchodní partnery tradiční akci s názvem Veracomp Fortinet TechDays.

Obrazem: Veracomp Fortinet TechDays 2016 přinesl živé ukázkyDopolední blok přednášek zahájil Martin Ignjatovič, systémový inženýr z Fortinetu se svou přednáškou na téma WiFi - Cloud, Integrated & Infrastructure. Druhé přednášky se ujal Ondřej Večl, systémový inženýr z Veracompu, který se věnoval balancingu napříč portfoliem Fortinetu

Ve čtvrtek 28. července letos se v prostorách Equitana Resortu v Martinicích u Březnice uskutečnil další ročník Veracomp Fortinet Tech Days.

Akce určená především technickým pracovníkům z řad partnerů přinesla živé ukázky, představení řešení problémů a práce se zařízeními Fortinet. O prezentace a workshopy se postaral kompletní technický tým Veracompu a Fortinetu.

Dopolední blok přednášek zahájil Martin Ignjatovič, systémový inženýr z Fortinetu se svou přednáškou na téma WiFi - Cloud, Integrated & Infrastructure.

Druhé přednášky se ujal Ondřej Večl, systémový inženýr z Veracompu, který se věnoval balancingu napříč portfoliem Fortinetu. Jan Václavík, systémový inženýr z Fortinetu, pak dopodrobna představil novinky ve FortiManageru 5.4.1.

Po přestávce na oběd se slova ujal Zbyněk Lebduška, manager systems engineering za Fortinet, a předvedl partnerům jak na hardwarovou akceleraci jako základní kámen firewallu Fortigate v porovnání s konkurencí.

Vrcholem odpoledního bloku bylo téma sandboxingu. Přednášky a živé ukázky se ujali zástupci Fortinetu, Jan Václavík s Petrem Chmelíkem. Poslední přednášku měl Martin Ignjatovič a Zbyněk Lebduška. Jejich téma „Jak (ne)spolupracovat s TACem“ vedlo do diskuze o novinkách a k dotazům ze strany partnerů, jak na troubletickety a obecně na spolupráci s Fortinetem a jeho techniky.

Po skončení oficiální části byli vylosování vítězové tomboly, tři štastlivci si odnesli různá Forti zařízení.

Odpolední program byl pro padesátku příchozích sportovně – odpočinkový: čtyřkolky, bowling, raut a možnost prohlídky stájí a ruchu na závodišti v areálu hotelu. Večeře a volná zábava pokračovala až do ranních hodin.

Zdroj: Fortinet
Galerie

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře