Obrazem: Třetí ročník ATC Cloud Enterprise Roadshow představil nová řešení

Letošní ročník série setkání distributora AT Computers s tématem cloudových a podnikových řešení navštívilo přes 180 zástupců resellerů.

Obrazem: Třetí ročník ATC Cloud Enterprise Roadshow představil nová řešení
Společnost AT Computers uspořádala třetí ročník série setkání ATC Cloud Enterprise Roadshow. Celkově se na třech akcích v Ostravě, Brně a Praze sešlo 181 zástupců resellerů, aby si od výrobců vyslechli nejnovější informace.

Tématem setkání byla cloudová a podniková řešení a své zastoupení zde měly firmy Honeywell, Seagate, Cisco, Lenovo, Dell, Microsoft, BenQ, D-link, Kaspersky a TP-Link. Nechyběla ani přednáška samotného ATC o poskytovaných službách a produktech.

Účastníci dostávali za svou aktivitu a dotazy při přednáškách žetony, které si po poslední přednášce mohli směnit za dárky v tradiční tombole. Na závěr se také losovali výherci produktů TP-Link a jeden účastník byl odměněn luxusním rumem z ostrova Mauricius.

ATC Cloud Enterprise Roadshow je akce náročná na plánování i organizaci, ale zájem našich resellerů ukazuje, že osobní přístup a setkání stále oceňují. A je tedy pro nás radost roadshow uskutečňovat,“ uzavřel Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT computers

Komentáře