Obrazem: Tradiční setkání SWS nabídlo nabitý program i sněhovou nadílku

Setkání obchodních partnerů společnosti SWS spojené se školením se již tradičně odehrálo v rakouském Kaprunu. Účastníky čekal nabitý program plný přednášek i neformální zábava spojená s příjemnou atmosférou.

Obrazem: Tradiční setkání SWS nabídlo nabitý program i sněhovou nadílku
Společnost SWS uspořádala již tradiční setkání obchodních partnerů spojené se školením. Semináře v Kaprunu se zúčastnilo zhruba 120 zákazníků a 20 zástupců výrobců z distribučního portfolia společnosti.

Účastníky při příjezdu přivítal Jan Kábrt, eventový manažer SWS, a předal jim drobné dárky. Pak následoval nabitý celodenní program, kdy v prostorách penzionu proběhla dvě pásma prezentací pod taktovkou SWS a IT výrobců.

Partneři si tak mohli vyslechnout informace o průřezu portfoliem společnosti SWS. Zároveň byla představena nejnovější data vývoje tuzemského IT trhu a stávajících trendů spolu s prodejními a marketingovými novinkami pro rok 2019.

Po oficiální části následovala neformální zábava s doprovodným programem a občerstvením. „Věříme, že příští rok akci ve stejném formátu zopakujeme,“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení společnosti SWS.

Zdroj: SWS

Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře