Obrazem: SWS uspořádala podzimní kolo RoadShow pro partnery

Podzimní část tradiční RoadShow společnosti SWS se konala v šesti českých městech. Účastníci zde měli možnost seznámit se s novinkami v produktových portfoliích značek Avacom, Belkin, BenQ, Lenovo, Lexmark a Philips/AOC.

Obrazem: SWS uspořádala podzimní kolo RoadShow pro partnery
V polovině září se uskutečnila v Ostravě, Zlíně, Brně, Českých Budějovicích, Praze a Hradci Králové další kola produktových SWS RoadShow, tentokrát v zastoupení značek Avacom, Belkin, BenQ, Lenovo, Lexmark a Philips/AOC

Kromě těchto výrobců se prezentovala zákazníkům i dceřiná společnost SWS, firma Entec Solutions. Celkově se v šesti městech sešlo téměř 150 resellerů, na které v rámci kola štěstí čekaly ceny od společnosti Xiaomi či sleva na budoucí objednávky.

Úvodem všechny přítomné přivítal vedoucí obchodního oddělení Petr Lipner, představil aktuální nabídky společností SWS i Entec Solutions a seznámil resellery s interaktivními soutěžemi, které probíhaly po ukončení každé přednášky.

První část patřila sérii tří 30minutových prezentací IT výrobců, které byly nabity informacemi o nejnovějších technologiích, promo akcích, novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Novinky v portfoliu i možnosti podpory

První vystoupila Klára Slámová z Avacomu, prošla portfolio značky a zmínila možnosti získání podpor a speciálních cen. Následovala prezentace Martina Kozdery z Lexmarku, jenž nabídl informace o produktové nabídce a obchodních nástrojích pro podporu prodeje.

Jaroslav Rakušan ze společnosti Lenovo spolu s product managerem SWS Radkem Števčekem přednášeli o produktovém portfoliu, podpoře a servisu značky. Nastínili i procesy pro získání speciálních cen.

V moravské části Roadshow přednášeli Vít Nezkusil a Matúš Vybošťok z BenQ. Jejich prezentace na téma podpory prodeje byla znázorněna na velkoplošné obrazovce Benq umístěné na motoricky polohovatelném a pojízdném stojanu.

Byla tombola? Byla.

V druhém týdnu přednášku Benq nahradila prezentace monitorů značek Philips a AOC, přednášel product manager SWS Jakub Klimt. Představil kompletní portfolio produktů a podal všechny informace pro úspěšný prodej těchto produktů.

Poté následovala prezentace Vladimíra Brože a Jiřího Falty za Entec Solution. Představili firmu, portfolio zastupovaných značek a nastínili i možnosti a formy spolupráce při realizaci větších a komplexních zakázek.

Poslední prezentace před tombolou a obědem patřila firmě Belkin. Její zástupce Jakub Ženka seznámil přítomné s portfoliem a možnostmi spolupráce při prodeji příslušenství této značky.

Skvělá účast, komunikativní zákazníci, aktivní účast na workshopech – letošní SWS Roadshow proběhla v příjemné atmosféře a věříme, že tomu tak bude i v příštím roce,“ pochválil akce Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře