Obrazem: SWS uspořádala druhé kolo jarní SWS RoadShow

Druhá série partnerských setkání společnosti SWS zavítala do Českých Budějovic, Pardubic a Zlína a přivezla s sebou novinky z portfolií společností Acer, Benq, 3M, Belkin, Brother, Microsoft a Avacom.

Obrazem: SWS uspořádala druhé kolo jarní SWS RoadShow
Po úspěchu březnové SWS RoadShow proběhla koncem května její druhá část, která se konala ve třech městech – Českých Budějovicích, Pardubicích a Zlíně.

Zastoupení značek bylo opět velmi pestré a o své novinky se podělily firmy Acer, Benq,3M, Belkin, Brother, Microsoft a Avacom.

SWS Unit manager Konrad Korzeniowski seznámil přítomné resellery s portfoliem značky Acer, s partnerským programem a se zajištěním podpory a servisu značky Acer na českém trhu.

Za společnost Benq prezentoval Vít Nezkusil, který posluchače seznámil s aktuálním produktovým portfoliem Benq se zaměřením na velkoformátové dotykové panely a projektory.

Značku 3M prezentovalo v průběhu RoadShow několik členů týmu 3M. Prezentace se zaměřovaly především na privátní filtry a na řadu ergonomických doplňků pro práci s PC nebo notebookem.

Jakub Ženka a Libor Tošovský v krátkosti probrali historii firmy Belkin a prošli celé portfolio od klasických nabíječek, autonabíječek, ochranných skel na telefony až po kabely nebo powerbanky.

Tiskárny Brother a ostatní produkty této značky prezentovali postupně Michal Peter, Martin Kristián a Vít Vyhnálek. Seznámili přítomné s novinkami v sortimentu a předvedli ukázky tisku.

Prezentaci zahrnující průřez všemi licenčními programy, informace o obchodních příležitostech a nových aspektech spolupráce se společností Microsoft vedl SWS Unit manažer Jiří Karhánek.

Klára Slámová z Avacomu svoji prezentaci zaměřila na kompletní portfolio značky na českém trhu – baterie, akumulátory a širokou nabídku užitečného příslušenství.

Po každé přednášce probíhala interaktivní soutěž o hodnotné ceny, kdy zákazníci ze svých mobilních zařízení odpovídali na otázky týkající se jednotlivých prezentací.

Obě části SWS RoadShow se vydařily. Již nyní začínáme plánovat další kola, které chceme uskutečnit na podzim 2018,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře