Obrazem: SWS uspořádala další kolo série partnerských setkání SWS RoadShow

Vzhledem k úspěchu jarního turné distributora po českých městech se SWS RoadShow letos vrátila ještě jednou. SWS vyrazila za svými partnery do Liberce, Brna a Ostravy a přivezla jim ukázal novinky a předat informace od značek Acer, BenQ, Lenovo, Lexmark a Microsoft.

Obrazem: SWS uspořádala další kolo série partnerských setkání SWS RoadShow
Ve druhé polovině září se uskutečnila další série SWS RoadShow, která navázala na jarní šňůru těchto partnerských setkání. SWS s sebou tentokrát na turné vzala značky Acer, BenQ, Lenovo, Lexmark a Microsoft.

Dopolední část patřila sérii půlhodinových prezentací IT výrobců, které byly nabity informacemi o nejnovějších technologiích, promoakcích a novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Jako první vždy vystoupil Konrad Korzeniowski, unit manager SWS pro značku Acer, který stručně prošel portfolio své značky a zmínil možnosti získání podpory a speciálních cen. Poté přišel na řadu Vít Nezkusil z BenQ s prezentací velkých dotykových panelů.

Jaroslav Rakušan ze společnosti Lenovo přednášel ve dvou blocích. První část se týkala partnerského programu, podpory prodeje přes partnery a podpůrných nástrojů pro prodej značky Lenovo. Ve druhé části pak došlo na přiblížení portfolia.

Po krátké přestávce promluvil unit manager SWS Jiří Karhánek, který seznámil přítomné partnery s novinkami v produktech a procesech u Microsoftu, přičemž hlavní důraz kladl na zapojení partnerů SWS do programu Microsoft CSP.

Závěr patřil Lexmarku a jeho zástupci Martinovi Kozderovi, od kterého partneři získali informace o produktové nabídce a obchodních nástrojích pro podporu prodeje. V průběhu celého dne se pak partneři mohli na workshopu seznámit s novinkami příslušenství Crumpler.

Letošní rok jsme se snažili obnovit formát RoadShow pro naše obchodní partnery a pevně věříme, že tato forma setkání má smysl pro všechny zúčastněné,“ zhodnotil letošní dvojitou sérii setkání Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře