Obrazem: SWS a Entec vzaly partnery na adventní plavby vánoční Prahou

SWS a její VAD dceřiná firma Entec Solutions vyrazily o třetí adventní sobotě a neděli na plavbu parníkem po Vltavě jako poděkování za spolupráci v uplynulém roce.

Obrazem: SWS a Entec vzaly partnery na adventní plavby vánoční Prahou
Společnost SWS a její dceřiná firma Entec Solutions uspořádaly pro své partnery plavby vánoční Prahou. V sobotu 15.12. vyplula loď Európe pod vlajkou SWS, následující den pak patřil hostům obou společností.

Po vyplutí byli hosté přivítáni obchodním ředitelem Stanislavem Skaličkou. K pohodové atmosféře přispěl bohatý raut, ochutnávka vín čejkovického vinaře Pavla Hřiby, stejně jako kapela Elitte music nebo karikaturista. 

O zábavu pro menší účastníky plavby se staral kouzelník Roberto, který svými triky zaujal jak malé, tak i to dospělé publikum. Děti si mohly vyzkoušet tvoření ve vánoční dílně nebo malování na obličej. Každé z nich pak dostalo dárek u vánočního stromečku.

Doufáme, že se nám podařilo připravit našim partnerům, jako poděkování za spolupráci v letošním roce, příjemné a pohodové odpoledne, které mohli strávit se svými blízkými v klidné předvánoční atmosféře, uvedl Stanislav Skalička.

Zdroj: SWS

Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře