Obrazem: Stovky resellerů se proškolily na ATC Roadshow

V šesti městech po celé ČR proběhla tradiční AT Computers RoadShow. Tentokrát šlo již o 12. ročník a účast byla opět hojná – celkově se sešlo přes 300 resellerů.

Obrazem: Stovky resellerů se proškolily na ATC Roadshow
Během dubna a května měli reselleři opět možnost přijet na některou ze zastávek tradiční ATC RoadShow v Plzni, Praze, Ostravě, Brně, Liberci ci Pardubicích. Letos se jich zúčastnilo přes 300.

Po ranní registraci účastníky čekalo 17 až 19 nadupaných 10-30minutových prezentací, které byly plné nejnovějších informací a vychytávek od světových i tuzemských výrobců.

Své zastoupení zde měly společnosti Cisco, Microsoft, Trust, Jabra, QNAP, BenQ, Epson, Dell, Honeywell, TP-link či třeba OWA Armor.

Samozřejmě nechyběly prezentace o vývoji trhu a nových projektech ATC: X-POS, X-Diablo, X-Play. Nové produkty byly k vidění také na jednotlivých osmnácti výstavkách, kde se reselleři mohli výrobců doptat na podrobnější informace a prohlédnout produkty.

AT Computers pro návštěvníky připravilo celodenní soutěž – sbírali dárečky, respektive žetony, které si na závěr směnili ve speciálním „obchodě“ s řadou dárků a odměn.

ATC Roadshow patří se svými šesti městy, zastávkami a třítýdenním trváním mezi nejnáročnější akce v ČR. Pro resellery je to efektivní způsob, jak se setkat v dosahu svého působení s obsáhlou nabídkou produktů a poslechnout si na sedmnáct prezentací o nových příležitostech.

Prostor k diskusi s vendory i obchodníky se samozřejmě také vždy našel. Probrala se klíčová témata EET, gamingu, řešení pro telefonování, LFD, nových příležitostí, networkingu atd.

Ano, ATC Roadshow je jedna z nejnáročnějších akcí, které pořádáme, ale na druhou stranu je také jedna z nejefektivnějších pro všechny zúčastněné. Naši reselleři stále oceňují osobní přístup, o tom nakonec svědčí i návštěvnost. Snažíme se jim pomáhat, neustále poskytovat nové argumenty pro prodej/obchod, dokazovat jim, že v tom nejsou sami. Proto nepochybuji, že má stále smysl takové akce pořádat - pro resellery i vendory,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

 

Zdroj: AT Computers
Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře