Obrazem: Společnost Cleverlance se přestěhovala do nových kanceláří na Palmovce

Společnost Cleverlance přivítala nový rok 2019 přesunem do nových kanceláří. Více než osm set IT specialistů se přestěhovalo z Holešovic do kancelářského centra Open Park III na Palmovce, které kromě open space kanceláří nabízí i hub pro externí spolupracovníky.

Obrazem: Společnost Cleverlance se přestěhovala do nových kanceláří na Palmovce
Pražská centrála technologické společnosti Cleverlance se na přelomu roku přestěhovala z Holešovic do nedávno dokončeného kancelářského centra Open Park III na Palmovce. Zde od ledna pracuje více než osm set IT specialistů.

Společnost uvedla, že v nové budově bude obývat dvě a půl patra. Celková rozloha jejích kanceláří činí přes 3 000 m2. Prostory disponují řešeními pro individuální práci či konferenční hovory, odhlučněnými telefonními budkami i mikrozasedačkami.

Uživatelé nových kanceláří mají k dispozici také obytnou střechu, která má sloužit hlavně k odpočinku. Jádrem kanceláří firmy je tzv. Hub, který zároveň slouží jako sdílený pracovní prostor pro externí spolupracovníky.

Nároky na kvalitu poskytovaných služeb a na zabezpečení zpracovávaných osobních údajů stále rostou,“ vysvětluje Jiří Voldán, Executive Director for Solutions Delivery ve společnosti Cleverlance.

Proto jsme se inspirovali u moderních technologických společností a začlenili jsme pracovní místa pro naše subdodavatele a externí spolupracovníky do coworkingového hubu, který přímo sousedí s našimi prostory,” dodává.

Zdroj: Cleverlance
Galerie

Úvodní foto: Cleverance

Komentáře