Obrazem: Společenský večer DNS odměnil partnery za spolupráci v roce 2018

Distributor s přidanou hodnotou přivítal své obchodní partnery na galavečeru v pražském Slovanském domě. Na hosty čekal bohatý program, bohaté stoly a zábava až do ranních hodin.

Obrazem: Společenský večer DNS odměnil partnery za spolupráci v roce 2018
Společnost DNS uspořádala společenský večer coby poděkování svým partnerům za spolupráci v roce 2018. Na desítky hostů čekal v pražském Slovanském domě bohatý program plný zábavy, ale také dvě důležitá oznámení.

O obě se postaral Petr Jirků,„dočasně výkonný“ ředitel DNS, který v úvodním proslovu přivítal přítomné, zavtipkoval si s moderátorem na dvojí výklad názvu své funkce a poté oznámil, že DNS již našla „trvale výkonného“ ředitele v osobě Pavla Klimuškina.

Druhým oznámením pak byly výsledky za uplynulý rok, ve kterém DNS chybělo pouze 60 milionů korun k dosažení třímiliardového obratu. Hlavní zásluhy na tomto úspěchu měli podle Petra Jirků právě partneři distributora a jejich píle.

Poté přišel na pódium předseda dozorčí rady Hynek Tyl, který v krátkém proslovu poděkoval partnerům za věrnost a spolupráci, zdůraznil snahu DNS propojovat oblasti lidské a oblasti digitální a naznačil rozšiřování firmy o nové divize a segmenty.

Pak již začal neformální program, který odstartovalo vystoupení violoncellistky Terezie Kovalové, na kterou v dalších částech večera navázala mistryně světa v pole sportu Růženka Kunstýřová a taneční skupina s působivou světelnou show.

K poslechu a tanci hrála celý večer kapela Party Leaders, o bohatém rautu a dobře zásobených barech se snad ani není třeba zmiňovat. O zábavu pro ty z hostů, kteří se zdrželi až do ranních hodin, se pak postaral DJ.

Zdroj: ChannelWorld, DNS

Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře