Obrazem: Sophos uspořádal první partnerské „stretnutie“ v Bratislavě

Počet slovenských partnerů Sophosu roste, a proto pro ně firma poprvé zorganizovala samostatné setkání v Bratislavě. Probíraly se digitální trendy i novinky v oblasti deep learning a nechyběl ani interaktivní kvíz.

Obrazem: Sophos uspořádal první partnerské „stretnutie“ v Bratislavě
Společnost Sophos v rámci své partnerské roadshow uspořádala první setkání na Slovensku. V bratislavském hotelu Falkensteiner si zástupci firmy pro své slovenské partnery připravili maraton přednášek zakončený neformální zábavou.

Společnost tak tentokrát neodkázala své partnery na Slovensku na pražskou konferenci, ale vzhledem k jejich rychle rostoucímu poštu zorganizovala samostatné setkání v Bratislavě. A akce měla úspěch – pozvání přijalo 55 lidí v rámci 40 partnerů.

Odborné přednášky i neformální zábava

V první polovině dne si účastníci vyslechli řadu přednášek z úst odborníků společnosti – ať už se týkaly digitálních trendů, novinek v oblasti deep learning a synchronizované bezpečnosti nebo výhod rozsáhlého partnerského programu.

V prvním bloku se rovněž představila společnost Annex Net coby distributor Sophosu, jejíž zástupce prezentoval lokální případovou studii. Zástupce zde představil využití synchronizované bezpečnostní koncepce u jednoho ze zákazníků.

Pro odlehčení proběhly tři interaktivní kvízy, kdy přítomní partneři soutěžili o dárky jako bezpečnostní batoh, Bluetooth JBL a sedací vak Fatboy.

Druhá část konference probíhala formou kulatých stolů věnovaných pěti různým tématům. Partneři s odborníky Sophos postupně probírali záležitosti týkající se Sophos Central, synchronizované bezpečnosti, podpory partnerů, prodeje a marketingu.

Zdroj: Sophos
Galerie

Úvodní foto: Sophos

Komentáře