Obrazem: Se Zebrou na tradičním místě v netradiční době

Distributor Zebra Systems v červnu uspořádal osobní setkání obchodních partnerů značek Acronis a GFI Software v areálu vinařství U Kapličky v moravském Zaječí. Součástí odborného setkání bylo i vyhlášení nejlepších partnerů za rok 2019.

Obrazem: Se Zebrou na tradičním místě v netradiční době
Společnost Zebra Systems i v neobvyklé sezoně uspořádala osobní setkání pro obchodní partnery značek Acronis, GFI Software a nově i SolarWinds MSP. To se odehrálo v náhradním červnovém termínu v již tradiční lokalitě v jihomoravském Zaječí.

Akce ve vinařství U Kapličky nabídla uvolněnou atmosféru, odpolední odborný program spojený s vyhlášením nejlepších partnerů za rok 2019 i večerní zábavu v podobě přátelského družení nad sklenkami lokálních vín.

Po úvodním slovu z úst ředitele Zebra Systems Zdeňka Bínka vystoupil regionální ředitel Acronisu Artur Cyganek, jenž účastníky seznámil s krátkodobým výhledem společnosti a podotkl, že kyberbezpečnost stále nabývá na důležitosti.

Zároveň zdůraznil, že tradiční zálohování již zákazníkům nestačí a je proto důležité se důkladněji soustředit na ochranu digitálního světa. Dodal, že významný trend vidí v preferenci cloudových řešení.

Teorie i příklady z praxe

Odborný program zajišťovali odborníci Zebry na jednotlivé značky, kteří v rámci pěti workshopů seznamovali účastníky s novinkami. Jana Rympler například nastínila nové ceníky řešení GFI a Kerio s důrazem na model GFI Unlimited.

Marie Baranová se v asistenci Vojtěcha Krauseho a Ondřeje Šabaty zase ujala představení nové značky v portfoliu distributora SolarWinds MSP. Došlo i na praktické ukázky funkcionalit a diskuze nad konkrétními technickými a obchodními otázkami.

Aleš Hok účastníkům představil řešení Acronis Cyber Protect a nabídl konkrétní srovnání funkcionalit s Acronic Cyber Backup. Konkrétní příklad aplikace platformy Acronic Cyber Infrastructure pak vysvětlili Štěpán Bínek ze Zebry a Vojtěch LevýLaconexu.

Po ukončení oficiální části programu následovalo předání ocenění pro nejlepší partnery Acronis a GFI za uplynulý rok. Neformální večerní část si účastníci setkání mohli zpestřit fiktivním casinem či ochutnávkou lokálních vín.

Zdroj: Channel World
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře