Obrazem: SAP Labs Česká republika se pochlubilo novými brněnskými kancelářemi

Brněnská pobočka SAP Labs Česká republika se dočkala nově rozšířených kanceláří. Na rekonstrukci se aktivně podíleli sami zaměstnanci společnosti, kteří například navrhli tematickou podobu kanceláří a názvy místností.

Obrazem: SAP Labs Česká republika se pochlubilo novými brněnskými kancelářemi
Brněnské vývojové centrum SAP Labs Česká republika oznámilo, že rozšířilo a zrekonstruovalo své kancelářské prostory ve Spielberk Office Centre v Brně. Na nové podobě kanceláří se podíleli sami zaměstnanci.

SAP uvádí, že brněnská pobočka se za dva a půl roku rozrostla více než dvojnásobně, což vedlo k potřebě renovace prostor. Slavnostního otevření se účastnilo i zahraniční vedení sítě SAP Labs či zástupce brněnského magistrátu.

Nově zrekonstruované kanceláře společnosti byly uzpůsobeny požadavkům jednotlivých týmů. Na společných workshopech s architekty měl každý tým možnost definovat své potřeby na uzavřenější, nebo naopak otevřené prostory.

Chodby nahradily širší prosvětlené koridory členěné menšími prosklenými místnostmi. Nechybí ani herní a odpočinková zóna, sprchy a kolárna. Na návrhu nových kanceláří se podíleli samotní zaměstnanci, kteří vymysleli například tematickou podobu místností.

Zdroj: SAP Laps Česká republika

Galerie

Úvodní foto: SAP Labs Česká republika

Komentáře