Obrazem: SafeNet pozval partnery na klášterní konferenci SafeNet Day 2014

Otázky bezpečnosti a řešení SafeNetu se probíraly pod klenbami Břevnovského kláštera v Praze.

Obrazem: SafeNet pozval partnery na klášterní konferenci SafeNet Day 2014
Společnost SafeNet uspořádala ve spolupráci se svým českým distributorem, společností Askon International, druhý ročník odborné bezpečnostní konference SafeNet Day.

Akce zaměřená na partnery a koncové uživatele produktů a řešení SafeNet proběhla 16. 9. 2014 v historických prostorech Břevnovského kláštera v Praze.

Odborným garantem setkání byl Český institut manažerů informační bezpečnosti (ČIMIB).

Mezi více než osmdesáti účastníky konference bylo mnoho členů managementu nebo technických specialistů českých a slovenských firem a organizací. Hosté využili příležitost k setkání s kolegy a se zástupci manažerských týmů společností SafeNet a Askon International.

Jako přednášející vystoupili členové vrcholového managementu firmy SafeNet, konkrétně Jason Hart (vicepresident a odborník na cloudová řešení), Miguel Braojos (vicepresident pro obchod v oblasti EMEA) a Hermann Bauer (business development director).

Dále vystoupil Aleš Špidla (vicepresident ČIMIB), který se věnoval problematice kybernetické bezpečnosti

O prezentace případových studií se postarali Zuzana Hotová ze společnosti T-soft a Jiří Vrbický ze společnosti Cloud4Com.

Hostům, kteří vydrželi až do samého závěru akce, byla odměnou prohlídka klášterního pivovaru a podvečerní neformální setkání u grilovaného selátka.

Zdroj: Askon International

Galerie

Úvodní foto: Askon International

Komentáře