Obrazem: RRC & Zebra Slovakia Day 2016

Společnost RRC-CZ navázala na poslední setkání partnerů ze Slovenska další listopadovou akcí 22. 11. 2016. Tentokrát setkání proběhlo v blízkosti Bratislavy v hotelu Ponteo Activity Park Rusovce 4*.

Obrazem: RRC & Zebra Slovakia Day 2016
V listopadu se setkali partneři distribuční společnosti RRC-CZ, kteří dodávají řešení Zebra Technologies, aby načerpali nové informace.

„Kromě příjemného místa se o přátelskou atmosféru postarali všichni dobře naladění zúčastnění partneři,“ říká Kateřina Kocourková, marketingová manažerka společnosti RRC-CZ.

Po registraci a ranní kávě byl zahájen soubor prezentací. Prvního výstupu se ujali Jan Rabyška a Jakub Válek z RRC-CZ. Ti svůj výklad zaměřili na představení e-shopu www.rrc24.com, který díky svému nadnárodnímu rozměru usnadňuje práci RRC i jejím resellerů, jelikož umožňuje zadávání reklamací, projektových cen apod.

Dalším prezentujícím byla Gabriela Plešková, channel account manager ze společnosti Zebra Technologies, která představila partnerské novinky pro resellery. V závěru oficiální části se slova ujal Josef Matoušek, senior technical support engineer z RRC-CZ, a seznámil publikum s novinkami z produktového portfolia Zebra Technologies.

Celý program byl nabytý novými informacemi a po jeho absolvování byl připraven na odlehčení tradiční bowlingový turnaj a bohatý raut. Účastníci turnaje získali hodnotné ceny.

S průběhem celé akce jsme spokojeni, nejen díky hladkému průběhu celého programu, ale především díky pozitivním referencím našich partnerů, a proto se těšíme na další setkání tohoto typu,“ dodává Hana Kudrnová, product manager Zebra Enterprise z RRC-CZ.

Zdroj: RRC-CZ
Galerie

Úvodní foto: RRC-CZ

Komentáře