Obrazem: Prezentace partnerů Taktiku v rouškách a oblacích

Akce v prostorách Žižkovské věže nabídla prezentace o řešeních společností Attivo Networks, Nutanix či Lenovo. Po skončení oficiální části programu následovala řízená degustace francouzských koňaků.

Obrazem: Prezentace partnerů Taktiku v rouškách a oblacích
Společnost Taktik uspořádala v observatoriu Žižkovské věže  prezentaci partnerů a jejich dodavatelů řešení pro kyberbezpečnost a datacentra. Vzhledem k současné situaci byla nastavena zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření.

Účastníky prezentací přivítal CEO Taktiku Petr Belatka, krátce představil firmu a její zástupce a pohovořil o své cestě na Taiwan se senátní delegací, která se konala koncem srpna tohoto roku i o výhodách, které mohou pro naše zákazníky přinést nové obchodní kontakty s taiwanskými firmami.

Poté předal slovo Zdeňkovi Koptovi a Lukáši Březinovi z Taktiku, kteří společně představili účastníkům řešení pro kybernetickou bezpečnost společnosti Attivo Networks.

V dalších prezentacích představili zástupci firmy Taktik Richard Vršník a Zdeněk Kopta řešení společnosti Nutanix, která je lídrem v oblasti hyperkonvergované infrastruktury a dodává moderní řešení pro datová centra.

Na tuto prezentaci plynule navázal Ondřej Lorenc. Ten představil hardware Lenovo, který je určen nejen pro prezentovaná hyperkonvergovaná řešení Nutanix, ale rovněž poskytuje vysoké zabezpečení, rozsáhlou škálovatelnost či jednoduchou správu.

Na závěr měli všichni možnost zúčastnit se řízené degustace francouzských koňaků, kterou vedla Tereza Franc, 1. česká Madam Cognac & Champagne. Setkání se konalo již popáté a končilo jako obvykle v pozdních nočních hodinách.

Zdroj: Taktik

Galerie

Úvodní foto: Taktik

Komentáře