Obrazem: Práce i legrace na Regionálních partnerských dnech eD system

Vedle tradičních lokalit v Košicích, Banské Bystrici a Žilině se eD system letos zastavil i v Bratislavě. Partneři se mohli seznámit s fungováním sítě eD Profi, navštívit množství přednášek i vyhrát ceny v tombole.

Obrazem: Práce i legrace na Regionálních partnerských dnech eD system
Distributor eD system již tradičně uspořádal sérii akcí spojující IT zákazníky a značky napříč celým Slovenskem. „Regionálne partnerské dni“ (RPD), se každoročně konají v Košicích, Banské Bystrici a v Žilině. Nově přibylo místo konání v Bratislavě.

Novinkou byla také účast partnerů sítě eD Profi na každém ze setkání RPD. Zákazníci i dodavatelé, kteří doposud neměli možnost poznat výhody plynoucí z účasti v této síti, se tak na samostatném stánku eD Profi mohli dozvědět důvody, proč se stát její součástí.

Akce proběhly v termínech 3. 4. v Košicích, 17. 4. v Bánské Bystřici, 21. 5. v Žilině a na závěr 3. 6. v Bratislavě. Společnost na Slovensku celkově přivítala přes 400 účastníků, kteří měli šanci navštívit 52 přednášek a prohlédnout si na 40 stánků s produkty.

Máte tombolu? A můžu ji vidět?

Na závěr každého přednáškového dne distributor eD system společně se svými dodavateli rozdával v rámci tomboly hodnotné ceny. Někteří z hostů si tak domů odnesli tiskárnu, monitor, fotoaparát a jiné ceny.

Večerní část partnerských dnů patří tematickému programu. Letos se akce nesly v duchu 80. let. Programem provázela známá dabingová herečka a moderátorka Barbora Chlebcová. Nechyběly soutěže, rekvizity ani skladby typické pro toto období.

Speciálním dnem byl pak 21. 5., kdy se hosté ocitli uprostřed probíhajícího hokejového šampionátu. Večer byl proto tematicky zaměřen právě na hokej. Pamětníci oprášili vědomosti v hokejovém kvízu, a kdo si troufnul, mohl si zastřílet na branku.

Zdroj: eD system
Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře