Obrazem: Podzimní setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově

Stejně jako v předchozích letech také letos uspořádal přední český distributor IT a výpočetní techniky společnost eD system Czech setkání partnerů sítě Klikman, tentokrát však na jižní Moravě.

Obrazem: Podzimní setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově
Akce sítě Klikman se konala 8. listopadu 2016 tentokrát v prostorách Hotelu Galant v Mikulově. Listopadového setkání se zúčastnilo na 200 návštěvníků.

Úvodní řeč pronesl  obchodní ředitel Vladimír Prinke a odstartoval tak program celého dne. Přítomní měli možnost navštívit 16 zajímavých přednášek. Ty probíhaly v několika blocích, které oddělovaly přestávky na oběd a kávu.

Mimo přednášky mohli účastníci navštívit také 31 stánků vystavovatelů a prohlédnout si novinky předvánočního období. S vybranými výrobci a partery probíhalo také setkání u kulatého stolu. Akci zakončilo kolem dvacáté hodiny losování tomboly.

Večerní program probíhal neformálně v prostorách vinného sklepa a nesl se v duchu zábavy. K posezení hrála příjemná cimbálová muzika a hosté měli možnost zapojit se také do degustace vína. Letos navíc nechyběl ani lidový vypravěč.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: Canon

Komentáře