Obrazem: Piknikové setkání pro malé i velké s Veracompem. A co poklad?

Akci pro partnery i jejich ratolesti uspořádal distributor v Botanické zahradě, kde na účastníky vedle příjemného počasí čekala i korálková dílna, bohaté občerstvení či dobrodružná cesta za pokladem.

Obrazem: Piknikové setkání pro malé i velké s Veracompem. A co poklad?
Distributor Veracomp uspořádal pro partnery i jejich děti piknik a odpočinkové odpoledne. Setkání se odehrálo ve středu 21. 8. 2019 v pražské Botanické zahradě, přičemž celá akce se nesla v uvolněném a neformálním duchu.

Setkání byla součástí oslavy deseti let Veracompu na českém trhu. Ovšem místo oficiálního programu a přednášek na návštěvníky čekalo dobré jídlo, pití a příjemná atmosféra, které doplňoval působivý výhled na metropoli a slunečné počasí.

Pro mladší účastníky byla připravená korálková dílna, kroket či střílení z foukaček na terč. Dospěli partneři a jejich nejbližší se mohli osvěžit nabídkou cateringu v piknikovém stylu, přičemž nechyběla studená a ani teplá kuchyně.

Dobrodružnější rodiny se pak mohly vydat na cestu za pokladem – v areálu Botanické zahrady byly umístěny skryté hádanky, po jejichž rozluštění získali dobrodruzi heslo „SPOLUPRÁCE“. Za to se jim odemkla truhla plná rozličných pokladů.

Zdroj: Veracomp

Galerie

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře