Obrazem: PCV Computers vzalo partnery na paintball a projížďku Hummerem

Tradiční jarní setkání distributora PCV Computers se tentokrát konalo v pražském Hummer centru. Po odborném programu nabídlo odpolední zábavu plnou adrenalinu a vůně benzinu.

Obrazem: PCV Computers vzalo partnery na paintball a projížďku Hummerem
Partneři společnosti PCV Computers se 23. 5. 2019 sešli na dalším ročníku setkání ISP Meeting, které se letos konalo v Hummer centru u Prahy. Na zhruba 150 účastníků čekala dopolední konference a odpolední akce a zábava.

Sérii dopoledních prezentací odstartoval jednatel PCV Computers Jan Duda, který přivítal účastníky a shrnul, co je u distributora nového. Poté své novinky postupně představily společnosti Dahua, TP-Link, Epson, Brother, SledovaniTV a Pro-ISP.

Kromě nich se setkání zúčastnily také firmy RF Elements, Grandstream, United Networks, ISP Admin, Asus, SmartComp, Intellinet a CSAT, na jejichž stáncích si partneři mohli prohlédnout nové produkty a probrat obchodní záležitosti s přítomnými zástupci.

Po přednáškách na partnery čekal adrenalin. Vzhledem k místu konání byl největší zájem o terénní projížďky legendárními americkými Hummery. Kromě toho se mohli účastníci vyřádit na čtyřkolkách nebo se vystrojit a změřit síly v paintballu.

Večerní program už byl klidnější a držel se osvědčené tradice – tak jako každý rok se grilovalo prasátko, partneři probírali odpolední zážitky u piva a celou akci zakončil rockový koncert kapely Tlustá Berta s neodmyslitelnými ohnivými efekty.

Zdroj: ChannelWorld, PCV Computers

Galerie

Úvodní foto: PCV Computers

Komentáře