Obrazem: Partnerský den Epsonu ukázal průřez portfoliem a plány na letošní rok

Přes šedesát partnerů Epsonu se počátkem března sjelo do Benic u Prahy, aby se seznámili s nedávno minulostí, současností i budoucností Epsonu v České republice a na Slovensko.

Obrazem: Partnerský den Epsonu ukázal průřez portfoliem a plány na letošní rok
Výrobce tiskových a projekčních řešení Epson uspořádal dne 6. 3. 2018 partnerský den pro své VIP zákazníky. Před šedesát hostů se sešlo v Benicích u Prahy, kde na ně čekal celodenní odborný i zábavný program.

Hlavní slovo měl ředitel české a slovenské pobočky Epsonu Marcel Divín, který účastníky seznámil s výsledky společnosti za rok 2017, kdy Epson vykázal růst ve všech segmentech a v inkoustových technologiích mu patřila první příčka na českém i slovenském trhu.

Divín následně představil aktuální portfolio výrobce pro rok 2018. V souladu se světovými trendy mu dominují inkoustové tiskárny, které si podle Epsonu díky své efektivitě a nízkým provozním nákladům získávají stále větší oblibu v domácnostech i kancelářích.

Softwarová řešení a velkoformátové tiskárny představil obchodní specialista Martin Lucký, zatímco Robert Matuška ukázal možnost integrace POS systémů. Projekčním systémům Epson se pak věnoval business account manager Michal Holovský

Šéfka PR a marketingu Kateřina Vymazalová partnerům shrnula možnosti marketingové podpory a odbornou část programu na závěr doplnil Marcel Divín prognostickým výhledem na rok 2018.

Poté už na hosty čekal zlatý hřeb partnerského dne v podobně zábavného večerního program s bowlingem a bohatým rautem. Setkání předcházela rozsáhlá prezentace pro média, kterou jsme pro vás shrnuli v samostatné reportáži

Zdroj: Epson

Galerie

Úvodní foto: Epson

Komentáře