Obrazem: Partnerský den Epsonu představil novinky z oblasti tisku i projekční techniky

Akce pro partnery nabídla informační přednášky i praktické ukázky, program pak byl zakončen ve večerních hodinách neformálním rautem.

Obrazem: Partnerský den Epsonu představil novinky z oblasti tisku i projekční techniky
Společnost Epson uspořádala ve čtvrtek 26. 8. 2021 v prostorách hotelu Courtyard by Mariott Brno setkání pro své obchodní partnery. Akce byla zaměřena především na představení nových modelů business tiskáren.

Zástupci Epsonu zároveň prezentovali i důležité novinky v dalších oblastech tiskových i projekčních řešení, jež společnost nabízí. Na akci nechyběly workshopy doplněné praktickými ukázkami a výstava aktuálních modelů tiskáren i projektorů, které si účastníci mohli na místě prohlédnout a vyzkoušet.

V dopolední prezentační části se zástupci společnosti Epson zaměřili například na nové technologie v tankových systémech, klíčové produkty v oblasti kancelářského tisku a zpracování dokumentů či novinky v segmentu velkoformátových tiskáren.

Došlo také na představení projekčních zařízení, plánovaných projektů v oblasti vzdělávání nebo tiskových zařízení pro tisk etiket a labelů.

Názorné ukázky i neformální raut

V odpoledních hodinách následovaly workshopy doplněné praktickými ukázkami, jako například předvedení nové řady modelů tiskáren EcoTank či workshop věnovaný revolučním technologiím v projekční technice. Celý den byl zakončen neformálním rautem a zbytek večera se nesl v duchu uvolněné zábavy.

Jsme moc rádi, že jsme mohli uspořádat tuto pro nás první událost po uvolnění restrikcí, na které jsme se se všemi našimi partnery po dlouhé době setkali opět osobně,“ uvedl k události Marcel Divín, Branch Office Manager pro Epson CZ&SK.

V průběhu dne jsme představili celou řadu komplexních řešení pro firemní tisk a projekce a věříme, že ukázka řešení na místě je vždy nejlepší prezentací produktů a byla našim partnerům přínosem,“ doplnil.

Zdroj: Epson
Galerie

Úvodní foto: Epson

Komentáře