Obrazem: Partneři skupiny eD system Group se utkali na greenu

První ročník golfového turnaje skupiny eD system Group se konal za účasti akcionářů skupiny, zástupců partnerských firem či partnerů holdingu. Na nejlepší hráče čekaly skleněné trofeje a další ceny.

Obrazem: Partneři skupiny eD system Group se utkali na greenu
Společnost eD system v pátek 4. 9. 2020 uspořádala historicky první ročník golfového turnaje eD system Group Golf Tour. Akce pro bezmála padesát golfistů z řad skupiny eD system Group i mimo ni se konala ve Slavkově u Brna.

Mezi zúčastněnými byli například akcionáři skupiny Hynek a Josef Tylovi, řídící partner Martin Štrupl, zástupci firem DNS nebo Dileris a také partneři holdingu.

Hráči se sešli již před osmou hodinou ranní u snídaně a registrací. Úvodního slova se ujal Martin Štrupl, managing partner skupiny eD system Group, aby přítomné pozdravil a krátce uvítal.

Samotný turnaj pak odstartoval úderem desáté hodiny postupným startem. Hrálo se ve třech kategoriích systémem na stableford body s úpravou HCP. Nechyběly ani vložené soutěže typu Longest Drive a Nearest The Pin.

Turnaj se konal až do odpoledních hodin. Po 16 hodině pak byli vyhlášeni vítězové. Na nejlepší hráče čekaly skleněné trofeje a další ceny, zahrnující například vouchery na pivní speciály nebo dárkové předměty eD.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře