Obrazem: Partneři Joyce vyrazili do Lednice

Partnerské setkání společnosti JOYCE ČR v Zámeckém hotelu Lednice přineslo prezentace novinek od značek v portfoliu i šifrovací hru v zámeckém areálu.

Obrazem: Partneři Joyce vyrazili do Lednice
Společnost JOYCE ČR představila na partnerské akci své služby, technické i produktové novinky a kompletní řešení značek SNOM Technology GmbH, Yealink, Yeastar, Well Mairdi, Well RTX, VOCOVO. 

Setkání proběhlo 21.10.2021 v Zámeckém hotelu Lednice. Celou atmosféru i vzájemné vztahy doplnila šifrovací hra Cryptomania v okolí zámeckého parku. Hlavním cílem bylo seznámení a zároveň zpřehlednění všech novinek s ohledem na potřeby zákazníků.

Výrobci, se kterými spolupracujeme, byly nuceni reagovat na současnou situaci na trhu s pomalými dodávkami nebo nedostatkem čipů,“ zhodnotil Milan Zorník, vedoucí obchodního oddělení IT.

Představili proto velké množství různých produktů. I z tohoto důvodu jsme velmi rádi, že jsme se po dvou letech mohli s našimi partnery setkat osobně a celou nabídku jim lépe zpřehlednit tak, aby jednotlivé produkty lépe odpovídali potřebám zákazníků,“ dodal.

Zdroj: Joyce

 

 
Galerie

Úvodní foto: Joyce ČR

Komentáře