Obrazem: Partneři AT Computers měli druhé Vánoce

Jarní setkání distributora se letos neslo ve stylu amerických Vánoc. Nechyběl nadívaný krocan, Santa Clausové a bombastická výzdoba. Večer dokonce sněžilo.

Obrazem: Partneři AT Computers měli druhé Vánoce
Společnost AT Computers má za sebou tradiční jarních setkání pro resellery. Krajina se sice již dávno zelená, ale účastníci se přesto na chvíli vrátili o pár měsíců zpět. Letošní setkání totiž bylo stylizováno do amerických Vánoc.

Hned při příchodu vítali účastníky Santa Clausové – mezi nimi i Petr Vaněk a Martin Wanke. Vítal je i pohyblivý sob táhnoucí obrovské sáně a hostesky ve skřítkovských kostýmech. Nechyběla bombastická výzdoba, světýlka, sněhové vločky, pletené punčochy, obrovští sněhuláci nebo pětimetrový vánoční strom.

Tematicky bylo vyladěno také občerstvení, takže na rautu samozřejmě nechyběl tradiční krocan a typické americké pochutiny jako roastbeef, kuřecí křidélka, hot dogy, popcorn, čerstvé chipsy, sušenky pro Santu, muffiny, donuty, cheesecake a vaječný koňak.

Po přivítání účastníky čekala úvodní přednáška – zahajovací slovo měl Martin Wanke jako Santa Claus. Všichni účastníci byli rozděleni do pěti týmů pro absolvování jednotlivých workshopů. Celkem během akce zaznělo na 114 prezentací a workshopů a k vidění bylo na 184 výstavek.

Po obědě následovala přednáška ATC. Petr Vaněk shrnul vývoj trhu za minulý rok 2016 a představil partnerům novinky v nabídce služeb distributora a shrnul i nedávné změny v e-shopu ATC. Druhou prezentaci vedl marketingový ředitel Martin Wanke, který účastníky informoval o nových projektech.

Hovořil nejen o herním projektu X-Play, se kterým má ATC ambice zastřešit trh gamingu, ale také o projektu X-Diablo zaměřeném na herní sestavy, projektu X-POS zacíleného na EET pokladny a také o projektu Inovátor, což je pravidelný měsíční mailing s nabídkou nejnovějších produktů.

Jak už je na ATC setkáních zvykem, i letos bylo možné na jednotlivých workshopech získat za správné odpovědi žetony. Nasbírané žetony pak mohli účastníci směňovat za lístky do tomboly, kde mohli vyhrát tiskárny, klávesnice, myši, kosmetika, vaječný koňak, plyšové hračky a další dárky.

V duchu amerických Vánoc se nesl i večerní program. Zazněly největší a nejznámější vánoční hity, a pohádkové písně z muzikálů. Držitelka ceny Thálie Lucie Bergerová zazpívala píseň Frozen a během jejího vystoupení začalo v sálu sněžit.

O zážitek se postarala i několikanásobná mistryně ČR ve stepu Bára Pichlová. Pak se účastníci odebrali ven před hotel, kde je čekaly láhve sektu a velkolepá ohňostroj. Po návratu do sálu už vyhrávala kapela L.A.Sunday a nechyběla také kapela Velvet se svou Retro show.

Distributor uspořádal během jara celkem pět těchto „vánočních“ setkání, čtyři v České republice a jedno na Slovensko. Celkově se jich zúčastnilo přes 1 400 osob zastupujících 800 unikátních resellerů.

Zdroj: AT Computers
Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře