Obrazem: Na vlně nových byznysových zařízení od Lenova

Lenovo uspořádalo setkání, na kterém si účastníci mohli zasurfovat na umělé vlně, ale především se seznámit s novinkami, jejichž úkolem bude udržet Lenovo na pozici světové jedničky mezi výrobci počítačů.

Obrazem: Na vlně nových byznysových zařízení od Lenova
Společnost Lenovo pozvala koncem února zástupce médií a partnerů na setkání do pražské Surf Areny. Návštěvníky čekalo především seznámení s aktuálními modely společnosti v oblasti podnikových počítačů.

Několik desítek přítomných si vyslechlo prezentace Petra Tomana, ředitele české pobočky společnosti, Vojtěcha Doležala, který se v Lenovu stará o partnerský prodej, a Josefa Chvály, který má na starosti prodej v segmentu malých a středních podniků.

Po prezentacích a občerstvení se mohli odvážnější z účastníků navléknout do neoprenů a vyzkoušet si surfování na umělé vlně, která vévodí celé jedné straně sálu.

A co si Lenovo na letošní jaro přichystalo? Podívejme se na některé z modelů, které byly během akce představeny.

Lenovo ThinkPad X1 YogaLenovo X1 Yoga představuje spojení flexibilních spotřebitelských zařízení řady Yoga a jejích čtyř režimů používání s proslulou podnikovou rodinou ThinkPad. Zařízení disponuje otočným 14" displejem s rozlišením až WQHD a je bude dostupné i ve variantě s OLED technologie. 

Více najdete v tomto samostatném článku.


Lenovo ThinkPad X1 TabletLenovo X1 Tablet představuje 12" zařízení s IPS displejem, který nabízí rozlišení 2160x1440 pixelů a podporuje psaní stylusem, přičemž aplikace WRITEit pomáhá převádět rukou psaný text do strojové podoby. Tablet nabídne hardwarovou klávesnici a sadu externích modulů, které prodlouží výdrž, poslouží jako projektor nebo umožní používat 3D kameru RealSense. 

Více najdete v tomto samostatném článku.


Lenovo ThinkPad P70

Lenovo ThinkPad P70 nabídne velmi nekompromisní výkon. Tato mobilní pracovní stanice se 17" displejem (4K nebo dotykový Full HD) je osazena serverovým procesorem Intel Xeon, grafikou Nvidia Quadro a až 64 GB operační paměti. Lenovo představilo i „mladší sestru“ této pracovní stanice, 15,6" model ThinkPad P50

Více najdete v tomto samostatném článku.


... a řadu dalších. O většině současných podnikových zařízení od Lenova jsem psali v tomto souhrnném článku (najdete zde například ultralehký model ThinkPad X1 Carbon, stolní all-in-one ThinkCentre X1 a řadu nového příslušenství pro zařízení ThinkPad.. 

Zdroj: Lenovo, ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře