Obrazem: Mnoho technologií – společný cíl aneb partnerské setkání Joyce ČR

Společnost Joyce na odborném partnerském setkání v pražském hotelu Step představila své portfolio včetně čerstvých novinek. Hlavními hvězdami dne byly komunikační řešení Vocovo a cloudové ústředny Yeastar.

Obrazem: Mnoho technologií – společný cíl aneb partnerské setkání Joyce ČR
Společnost Joyce uspořádala odborné setkání s názvem Mnoho technologií – společný cíl. Akce se konala 18. 10. 2018 v Praze a zaměřila se na představení řešení z portfolia distributora včetně nových přírůstků.

První novinkou je komunikační řešení Vocovo, jež nabízí ucelené portfolio produktů starajících se o zjednodušení a zefektivnění týmové komunikace. Toto řešení, jehož jádrem jsou náhlavní soupravy, podle Joyce zvýší efektivitu práce i tržby zákazníků.

Druhou zásadní novinkou byly cloudové ústředny Cloud PBX Yeastar C16 a Yeastar C32, jež mají sloužit jako protipól k hardwarovým modelům. Kombinace obou ústředen dokáže pokrýt potřeby firem až do 500 linek na jednu ústřednu.

Po skončení oficiální části konference čekal partnery oddych během večerní party, na které nechyběl bohatý raut ani zábavný program. Své síly a přesnost si mohli poměřit například při soutěži v puttingu a dalších aktivitách.

Zdroj: Joyce

Galerie

Úvodní foto: Joyce ČR

Komentáře