Obrazem: Mikulovské posvícení pro partnery sítě eD Profi

Podzimní setkání nabídlo 15 přednášek o aktualitách ze světa IT a 25 stánků, na kterých zástupci značek prezentovali své novinky. Neformální část programu pak zpestřila degustace vína a mrštné nůžky vystřihovače siluet.

Obrazem: Mikulovské posvícení pro partnery sítě eD Profi
Partneři sítě eD Profi mají za sebou druhé letošní setkání. Celodenní akce se tentokrát zúčastnilo na 200 IT odborníků a 25 vystavovatelů. Ti se společně sešli 5. 11. v jihomoravském Mikulově.

Dějištěm podzimního setkání se stal znovu hotel Galant, kde začala denní, formálnější část akce. Organizátoři pro partnery připravili 15 odborných přednášek ze světa IT a 25 stánků, na kterých zástupci značek prezentovali své nejnovější produkty.

Účastníci se však nezastavovali pouze u výstavek dlouholetých partnerů sítě eD Profi z řad IT značek, ale také u stánků firmy Dileris a holdingu Digital First Marketing Group.

Zaujala i výstava produktů společnosti 3mk, zvláště jejich praktické ukázky vyřezávání ochranných fólií na mobilní telefony. Mnozí návštěvníci ocenili možnost nechat si fólii na svém telefonu zdarma vyměnit,“ uvedla organizátorka akce Lenka Paříková.

Jednotlivé přednášky a části dne byly odlehčeny obědem a coffee breaky. V průběhu akce pak nechyběl ani prostor na osobní setkání a jednání i rozvoj společného byznysu. Denní část setkání tradičně ukončila tombola.

A po tombole trocha kultury

Po pracovní části se zájemci vydali za kulturou, a to konkrétně na komentovanou prohlídku zámku Mikulov. Poté se všichni účastníci sešli ve vinném sklepě hotelu Galant u společného rautu a degustace vína.

Příjemnou atmosféru večera doplnil zábavný program, vystřihování siluet obličejů v podání pana Angela Angelova, který poutavou formou dokázal přihlížející ohromit nejenom svou rychlostí a přesností,“ doplnila Paříková.

Setkání partnerů sítě eD Profi organizuje distributor eD system zpravidla dvakrát do roka. Další akci marketingový tým připravuje na 28. 5. 2020.

Zdroj: eD system
Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře