Obrazem: Mikulov hostil tradiční podzimní setkání partnerů sítě Klikman

Společnost eD system Czech uspořádala tradiční setkání Klikmanu, na kterém partnery seznámila s interními novinkami, přírůstky do portfolia a také s nočním Mikulovem, jeho sklepy a tekutými plody okolních vinic.

Obrazem: Mikulov hostil tradiční podzimní setkání partnerů sítě KlikmanSetkání sítě Klikman Setkání sítě Klikman

Vinařskou oblast jižní Moravy v úterý opět ovládlo IT. Na tradičním setkání partnerské sítě Klikman, pořádaném distributorem eD system Czech, se tentokrát sešlo na 200 účastníků. K vidění byly nejnovější produkty 22 značek, 15 odborných přednášek, ale i malebná zákoutí Mikulova.

Obchodní ředitel Vladimír Prinke na úvod setkání shrnul změny, které probíhají na úrovni společností eD system Czech, a poté následovaly produktové prezentace, na kterých si účastníci mohli prohlédnou naprosté novinky v portfoliu distributora včetně Xiaomi, i nová zařízení od starých známých značek.

Denní část akce tradičně zakončila bohatá tombola a poté následoval večerní program, kdy se účastníci vydali do ulic města a během komentované prohlídky poznali historické centrum, zámeckou zahradu a sklepení s obřím sudem. Po návratu na ně čekal raut, degustace vína a tóny francouzského šansonu.

Setkání partnerů sítě Klikman patří mezi pravidelné akce společnosti eD system Czech a koná se dvakrát do roka, vždy na jaře a na podzim.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře