Obrazem: LG v Praze otevřelo novou značkovou prodejnu

Showroom v libeňské Galerii Harfa nabízí kompletní produktové portfolio LG Electronics pro český trh spolu s možností konzultací pro partnery i spotřebitele.

Obrazem: LG v Praze otevřelo novou značkovou prodejnu
Společnost LG Electronics (LG) otevřela v pražské Galerii Harfa za přítomnosti členů vedení svého evropského a českého zastoupení novou značkovou prodejnu se showroomem. Prodejna nabízí všechny produkty z nabídky LG dostupné na českém trhu, z toho část sortimentu exkluzivně.

Zákazník zde najde televize, monitory, audio techniku, chytré telefony a bílou elektroniku. Chodbou oddělené klimatizační centrum nabízí chladicí jednotky spolu s možnostmi konzultací pro B2B partnery i spotřebitele.

Konzultace však personál poskytne i k produktům z přední části showroomu. Vyškolení pracovníci jsou podle LG připraveni pomoci s jakoukoli otázkou či požadavkem a předvést vybrané produkty v praxi.

Například v audio místnosti jsou k vyzkoušení soundbary nebo domácí kina. Zákazník se zde může posadit a vybraný produkt si v klidu otestovat,“ uvedla Andrea De Sousa, marketingová manažerka české pobočky LG.

Časem by měla být návštěvníkům k dispozici také řada doplňkových služeb, jako jsou třeba doprava nebo instalace produktů přímo v jejich domácnosti,“ dodala.

Prodejna se nachází ve zvýšeném přízemí nákupního centra. Otevřeno je každý den od 9:00 do 20:00.

Zdroj: LG, ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře