Obrazem: Letošní DNS Beach Cup potěšil účastníky v nové lokalitě

Třetí ročník turnaje v plážovém volejbalu pořádaném distributorem DNS se nově konal v areálu Beachclub Strahov. Šedesátka účastníků se v týmech pustila do napínavých soubojů, vítězná parta si odnesla bedýnky s překvapením.

Obrazem: Letošní DNS Beach Cup potěšil účastníky v nové lokalitě
Ve středu 24. 7. 2019 uspořádala společnost DNS již třetí ročník turnaje v plážovém volejbale DNS Beach Cup pro vendory a partnerské firmy. Výraznou změnou letošního ročníku byla nová lokace areálu Beachclub Strahov.

Akci zahájil ve 13 hodin moderátor Saša Mráz a po celou dobu turnaje bylo pro účastníky zajištěno lehké občerstvení. O turnaj v plážovém volejbale byl mezi partnery velký zájem. Na akci dorazilo 60 účastníků a kapacita turnaj byla plně obsazena.

Týmy byly nejprve rozděleny do skupin, kde si zahrál každý s každým. Následoval vyřazovací pavouk a napínavé finále. Koncept turnaje byl nastavený tak, aby si každý tým zahrál minimálně pět zápasů a užil si strahovský písek.

Pro výherce byly připraveny bedýnky s překvapením, které si však musel každý vlastnoručně „vypáčit“. Po vyhlášení vítězů následovalo večerní grilování.

Zdroj: DNS

Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře