Obrazem: Lenovo slavnostně otevřelo servisní středisko v Praze

Společnost Lenovo otevřela první reprezentativní servisní středisko v Praze Holešovicích. Provozuje jej partnerská společnost OCC.

Obrazem: Lenovo slavnostně otevřelo servisní středisko v PrazePavel Kraus, ředitel společnosti OCC, a Jindřich Váša, channel sales manager ve společnosti Lenovo CZ

Slavnostního otevření reprezentativního servisního střediska Lenovo se ujali Pavel Kraus, ředitel partnerské společnosti OCC, a Jindřich Váša, channel sales manager ve společnosti Lenovo CZ.

Prostory servisního centra zdobí design ve stylu značky Lenovo. Středusko bude zajišťovat záruční servis pro byznysové notebooky, desktopy, servery a storage Lenovo (vč. akvírovaného x86 portfolia IBM) a nezáruční servis pro většinu produktů vyjma chytrých telefonů.

Středisko bude zajišťovat také prodej náhradních dílů, pro které bude držet sklad, a k dispozici bude mít náhradní produkty pro zápůjčky. Pro velké zákazníky poskytne servisní služby pod garantovaným SLA.

Kromě samotného servisu bude centrum poskytovat přidanou hodnotu v podobě konzultací např. pro kamerové systémy postavené na úložištích Lenovo, cloud, docházkové a přístupové systémy, digital signage atd.

Jindřich Váša následně poděkoval společnosti OCC za vybudování servisního střediska a vyjádřil potěšení, že se nové centrum nachází dvě patra pod sídlem Lenova v budově L Classic 7 v Jankovcově ulici v Praze 7. Poté již popřál všem zúčastněným příjemný večer a společně s Pavlem Krausem přestřihli pásku ke slavnostnímu otevření.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře