Obrazem: Lenovo otevřelo nový showroom v Praze, provozuje jej Marsann IT

Společnost Lenovo se může pochlubit novým showroomem, kde si zákazníci mohou prohlédnout notebooky, desktopy, herní sestavy a mobilní zařízení značek Lenovo a Motorola.

Obrazem: Lenovo otevřelo nový showroom v Praze, provozuje jej Marsann IT
Společnost Lenovo se může pochlubit novým showroomem v centru River Garden III v pražském Karlíně. Moderní prodenu provozuje společnost Marsann IT, která zde prezentuje nejnovější produkty značek Lenovo a Motorola.

Návštěvníci showroomu si mohou osobně vyzkoušet zařízení obou značek a zároveň využít služeb autorizovaného servisu, který společnost Marsann IT realizuje v rámci celé České republiky. Showroom i servis jsou k dispozici v pracovní dny od 9:00 do 19:00 hodin.

Kromě notebooků, stolních počítačů, all-in-one zařízení či herních produktů sérií ThinkPad a IdeaPad si tady mohou návštěvníci zakoupit chytré telefony z dílny dceřiné Motoroly. K dispozici je i nabídka původního příslušenství.

Nově otevřený showroom v Karlíně je pokračováním provozovny, která kdysi působila v nákupním centru Galerie Harfa. Její obnovený barevný interiér byl navržen s důrazem na různorodost nabízeného sortimentu.

Zdroj: Marsann IT

Galerie

Úvodní foto: Marsann IT

Komentáře