Obrazem: Jubilejní akce AT Computers přilákala téměř 1,5 tisíce návštěvníků

Série partnerských akcí distributora AT Computers vyvrcholila již 100. setkáním. I kvůli tomu byla letošní podzimní tour pojata ve vzpomínkovém duchu.

Obrazem: Jubilejní akce AT Computers přilákala téměř 1,5 tisíce návštěvníků
Tradiční série podzimních setkání AT Computers s resellery a obchodními partnery, která proběhla v září a říjnu v České republice a na Slovensku, se tentokrát nesla ve vzpomínkovém duchu s názvem 100. setkání se scénářem. Návštěvníci se opět dočkali horkých trendů a aktualit ze světa IT.

Přednášek, workshopů a vzpomínání na předešlých 99 setkání se zúčastnilo téměř 1 500 lidí. Jubilejní 100. akce ATC se opět konala v hotelu Jezerka v Železných horách a v hotelu Dixon v Banské Bystrici. Na setkání se však nejen vzpomínalo a rekapitulovalo, ale posluchači se hlavně dozvěděli desítky postřehů ze zákulisí a vyslechli si neuvěřitelné příběhy z akcí.

Setkání oživovala módní přehlídka kostýmů hostesek a o zábavu se postarali moderátoři a umělci, kteří zpívali, hráli a tancovali na témata Cabaret, Hippies, Mexico nebo Předávání Oskarů. Hosté se zároveň dočkali vtipně laděného večera a hned dvou kapel, zajímavých soutěží a hodnotných dárků.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře