Obrazem: Jarní setkání partnerů sítě Klikman přilákalo 180 návštěvníků

Distributor eD system Czech tentokrát pozval partnery Klikmanu do jihomoravského Mikulova. Účastníky čekala šňůra 18 přednášek, stánky 23 výrobců a večer zábava ve vinném sklepě spojená s degustací a cimbálovou muzikou.

Obrazem: Jarní setkání partnerů sítě Klikman přilákalo 180 návštěvníků
Podobně jako v loňském roce uspořádala společnost eD system Czech i letos setkání partnerů sítě Klikman. Akce se konala 28. 4. v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Galant v Mikulově. Setkání se zúčastnilo na 180 návštěvníků a program byl velmi nabitý.

V rámci zahájení setkání pronesl obchodní ředitel Vladimír Prinke slova na uvítanou a odstartoval tak program celého dne. Přítomní prodejci sítě Klikman měli možnost navštívit 23 stánku výrobců a zúčastnit se 18 přednášek.

Široké portfolio mobilních telefonů vystavovala divize Mobility, která zde představila i nový přírůstek v nabídce, a to mobilní telefony Mobiola, které má eD system v exkluzivní distribuci. V rámci přednáškového bloku bylo mimo jiné oznámeno spuštění služby financování tiskáren Brother, kterou eD system Czech nově nabízí.

Prodejci sítě měli možnost se setkat se zástupci managementu společnosti u kulatého stolu a diskutovat další možné vylepšení spolupráce v rámci sítě Klikman. Denní program zakončilo krátké vystoupení nového generálního ředitele Hynka Tyla, po kterém následovalo losování tomboly a pozvání na večerní zábavu.

Večerní program probíhal neformálně v prostorách vinného sklepa hotelu, kde místní sommeliér představil několik vzorků vína a hosté se měli možnost zapojit do slepé degustace. K posezení hrála cimbálová muzika Mládí z Čejče.

Zdroj: eD´ system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře