Obrazem: Janus vzal nejlepší české prodejce produktů společnosti Kyocera do Japonska

Nejlepší prodejci tiskových zařízení a spotřebního materiálu Kyocera se podívali do centrály společnosti v Osace, prohlédli si japonské památky a zažili trochu adrenalinu.

Obrazem: Janus vzal nejlepší české prodejce produktů společnosti Kyocera do Japonska
Nejlepší čeští prodejci tiskových zařízení a spotřebního materiálu Kyocera navštívili hlavní sídlo společnosti Kyocera Document Solutions v japonské Osace. Kromě seznámení se s nejnovějšími trendy z oblasti tisku měli možnost diskutovat s managementem firmy i prodejní strategie a vyslechnout si celou řadu zajímavých názorů na další vývoj trhu práce s dokumenty.

Účastníci byli vybráni na základě svých úspěšných obchodních výsledků u společnosti Janus, která je výhradním distributorem tiskových zařízení Kyocera na českém trhu. Českou výpravu čekal jako poděkování za jejich úspěchy v uplynulém fiskálním roce i výlet k nejznámějším památkám země vycházejícího slunce.

Motivační program, který jsme pro naše partnery vyhlásili v předchozím fiskálním roce, se setkal s opravdu pozitivní reakcí. Jsme rádi, že jsme mohli naše nejlepší partnery vzít přímo do hlavního centra strategie, obchodu a vývoje značky Kyocera, jejíž produkty úspěšně prodávají, a seznámit je s vrcholovým managementem a jeho vizemi,“ uvedl Radim Vogel, obchodní ředitel dealerského prodeje společnosti Janus.

Během pětidenního programu stihli čeští prodejci za doprovodu zástupců společnosti Kyocera navštívit Osaku a Kjóto, prohlédnout si slavné kláštery v Kiyomizu a Tneryuji, zúčastnit se čajového ceremoniálu a vyzkoušet si rafting na řece Hozugawa. V programu nechyběla návštěva japonských zahrad i možnosti nákupu nejmodernější japonské techniky.

Zdroj: Janus

Galerie

Úvodní foto: Janus

Komentáře