Obrazem: IT bezpečnost a golf na setkání Annex NETu

Na programu červnového setkání distributora Annex NET v golfovém klubu v pražských Měcholupech byly dvě hlavní položky: novinky v oblasti bezpečnostních řešení a trénink odpalů pod vedením zkušených instruktorů.

Obrazem: IT bezpečnost a golf na setkání Annex NETu
Distributor Annex NET uspořádal partnerské setkání v příjemném prostředí golfového klubu v pražských Měcholupech. Na několik desítek účastníků čekaly prezentace novinek v portfoliích výrobců, jež má AnnexNet ve stáji.

Po přivítání od organizátorů se jako první ujal slova Michal Hebeda, jenž představil řešení Sophos Central, nástroj Intercept X a další produkty z aktuální nabídky společnosti Sophos. Další v pořadí byl Lutz Linzenmeier, zástupce německého výrobce Lancom Systems, s prezentací softwarově definovaných řešení určených k zajištění rychlé a bezpečné konektivity.

Druhou část dopoledního programu obstarali zástupci samotného distributora, kteří představili nabídku firmy Innovaphone, jež cílí na segment moderních pracovišť se svými nástroji pro komunikaci a týmovou spolupráci, a společnosti Progress a její nedávno koupené značky Ipswitch, které se zaměřují na řešení pro komplexní monitoring sítí, dat a souborů.

Po oficiálním programu si partneři dopřáli oběd a studené nápoje, neboť počasí na počátku června už bylo více než letní. Pro ty, kteří byli ochotni opustit stinnou terasu klubu, pak byli připraveni místní instruktoři, kteří brali účastníky po skupinách na odpaliště, aby je zasvětili do základů golfu a nechali je pilovat techniku pomocí zapůjčených holí a kyblíků plných míčků.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře