Obrazem: Ingram Micro, western a trocha mexického hazardu

Akce v areálu westernového městečka Šiklův mlýn nabídla tradiční i interaktivní přednášky desítky výrobců, předávání výročních cen Ingram Micro i neformální zábavu v mexickém duchu.

Obrazem: Ingram Micro, western a trocha mexického hazardu
Společnost Ingram Micro Czech Republic uspořádala v září svou tradiční konferenci, tentokrát v areálu westernového městečka Šiklův mlýn. Celým dnem v mexickém duchu zkušeně provázela moderátorka Inna Puhajková.

V rámci dopoledního bloku představili žhavé novinky výrobci Citizen, Zebra Technologies, Extreme Networks, Datalogic, Allied Telesis a společnost Honeywell. Odpoledne pak probíhalo v duchu interaktivních stolů výrobců.

Zde měli účastníci možnost vyzkoušet si aktuální novinky z IT trhu, které představili výrobci Advantech, APG, BarTEnder a Elo Touch.

Una tequila, por favor!

Následovalo předávání výročních cen Ingram Micro Awards za rok 2018, ve kterém společnost Ingram Micro odměnila české a slovenské partnery v kategorii Bronze, Silver a Gold.

Další průběh večera se již nesl v zábavném duchu, kdy všichni přítomní zkusili své štěstí v „mexickém kasínu“, zasoutěžili si o nejlepšího jezdce na býkovi či získali na památku fotografii z mexického fotokoutku.

Zdroj: Ingram Micro

Galerie

Úvodní foto: Ingram Micro Czech Republic

Komentáře