Obrazem: Ingram Micro uspořádalo partnerskou konferenci ve westernovém střihu

Distributor pozval zástupce výrobců a partnerů na konferenci ve stylu divokého západu. Zářijové setkání se konalo ve areálu westernového městečka Šiklův mlýn a nabídlo práci i zábavu.

Obrazem: Ingram Micro uspořádalo partnerskou konferenci ve westernovém střihu
Společnost Ingram Micro Czech Republic uspořádala svou tradiční partnerskou konferenci, která se tentokrát konala v areálu westernového městečka Šiklův mlýn. Setkání vendorů, resellerů a zástupců Ingramu mělo pracovně-zábavní charakter.

Po registraci se účastníci přesunuli se do Mexické haly na prezentace výrobců, během kterých byly představené aktuální produktové novinky. Po společném obědě pak byly pro zákazníky nachystané stoly výrobců a zároveň sponzorů akce.

Své zastoupení měly na akci značky APG, Badgy, BarTender, Brother, Citizen, Corning, Datalogic, Elo, Extreme Networks, Getac, UltimaCase a Zebra Technologies. Zákazníci u stolů kromě mnoha informací sbírali razítka, za která se mohli zúčastnit tomboly.

Podvečerní program byl zahájený prohlídkou městečka, akčním divadlem a bohatým rautem. Došlo i na ocenění nejvýznamnějších partnerů Ingram Micro Awards v kategoriích Bronze, Silver a Gold, které společnost udělila zvlášť pro Českou republiku a Slovensko.

Dále byli ohodnocení výrobci Zebra Technologies za největší obrat v roce 2017 a Datalogic za největší nárůst za rok 2017. Slavnostní večer doplnil koncert kapely The Party Band, přehlídka dobového spodního prádla, vystoupení tanečnic a „Pistolnické rozstřely“.

Zdroj: Ingram Micro

Galerie

Úvodní foto: Ingram Micro

Komentáře