Obrazem: Hvězdný ples DNS ve Slovanském domě byl plný akrobacie a tance

Druhý ročník lednového plesu společnosti DNS se opět konal ve Slovanském domě a partnerům nabídl bohatý program plný akrobacie, hudby a tance.

Obrazem: Hvězdný ples DNS ve Slovanském domě byl plný akrobacie a tanceHvězdný ples DNS Hvězdný ples DNS

Společnost DNS se rozhodla zopakovat loňský lednový bál a pozvala své partnery na druhý ročník setkání, který tentokrát nesl název Hvězdný ples a konal se dne 25. 1. 2018 v pražském Slovanském domě.

Partnery společnosti DNS přivítali její výkonný ředitel Petr Kuliš a zástupce majitelů Hynek Tyl, kteří všem poděkovali za spolupráci v předchozím roce. Po uvítací řeči se před účastníky otevřel nezapomenutelný večer s bohatým programem.

Hvězdný ples, kterým prováděla hvězdná moderátorka Silvie Miklošová zahájilo akrobatické vystoupení v kruhu a následně v krychli. Třešinkou celého hvězdného programu byl moderní kankán v podání tanečního souboru pod vedením choreografa Michala Cabana.

Celým večerem provázely tóny kapely Big Band Metroklub, který doprovodil hvězdný Ondřej Ruml. Partneři si vychutnali bohatý raut, odnesli si skvělý zážitek a z fotokoutku jako památku na tento večer hvězdnou fotku.

Zdroj: DNS

Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře