Obrazem: Huawei představilo nový vlajkový telefon Huawei P10

Slavnostního večera, ve kterém se prolínal svět technologií a showbyznysu, se zúčastnili lokální i regionální zástupci značky i nová tvář mediální kampaně Monika Bagárová.

Obrazem: Huawei představilo nový vlajkový telefon Huawei P10
Společnost Huawei uvedla na český trh nový model chytrého telefonu Huawei P10. Spuštění prodeje doprovázel slavnostní večer za účasti obchodních partnerů, ke kterým promluvili regionální prezident Huawei Wang Yanmin, šéf české pobočkyRadoslaw Kedzia a tuzemský šéf spotřebitelské divize Anson Zhang.

Ozdobou večera pak byla zpěvačka Monika Bagárová, kterou si Huawei vybralo jako tvář marketingové kampaně k nové vlajkové lodi. Bagárová je nejen hvězdou pódií, ale také sociálních sítí s velkou základnou fanoušků na Facebooku a Instagramu.

Spojení Moniky Bagárové s telefonem Huawei P10 je prvním krokem vzájemné spolupráce v roce 2017. Zpěvačka se objeví nejen v aktuálních vizuálech telefonu P10, které jsou dílem fotografa Ondřeje Pýchy, ale i v následující kampani v digitální sféře.

Duální fotoaparát a čtečka pod sklem

A nyní k samotnému telefonu – novinka má celokovové tělo a displej s 5,1“ úhlopříčkou a Full HD rozlišením. Zadní straně vévodí druhá generace duálního fotoaparátu, na jehož vývoji se po spolupráci na předcházejícím modelu opět podílela společnost Leica.

Hlavní fotoaparát tvoří 12Mpx barevný snímač a 20Mpx černobílý snímač, které disponují hybridním zoomem, světelností f/2,2 a oproti předchozí generací také optickou stabilizací obrazu. Přední a neméně důležitá selfie kamera dostala 8Mpx snímač.

Čtečka otisku prstů se u nového modelu přesunula na přední stranu, „schovala“ se pod ochranné sklo Gorilla Glass, díky čemuž neruší plochu displeje. Kromě odemykání telefonu nově slouží také jako ovládací prvek v závislosti na stisku nebo směru přejetí prstem.

Huawei P10 dále disponuje novou nadstavbu uživatelského prostředí EMUI 5.1 s řadou nových funkcí. O výdrž se stará 3200mAh baterie, která podporuje technologii rychlého nabíjení Huawei SuperCharge, jež libuje plné nabití za půl hodiny.

Prémiový Huawei P10 je v České republice již k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč v černé, stříbrné, zlaté nebo modré barevné variantě.

Zdroj: Huawei
Galerie

Úvodní foto: Huawei

Komentáře