Obrazem: HP v Národním muzeu ocenilo nejlepší české partnery za rok 2019

HP uspořádalo již tradiční lednový galavečer spojený s předáním cen pro nejlepší distributory, resellery a komerční partnery. Na akci nechyběla ani česká ambasadorka HP Taťána Gregor Brzobohatá.

Obrazem: HP v Národním muzeu ocenilo nejlepší české partnery za rok 2019
Společnost HP vyjádřila poděkování svým obchodním partnerům v České republice za spolupráci v roce 2019. V rámci galavečera, jež se konal v prostorách pražského Národního muzea, rovněž ocenila nejúspěšnější partnery za uplynulých dvanáct měsíců.

Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi certifikáty přímo z rukou Eriky Lindauerové, generální ředitelky společnosti HP Inc pro Česko a Slovensko, a channel manažera Pavla Machovského. Celý večer moderovala zkušená Lucie Borhyová.

V roli hlavních hudebních hvězd vystoupili Ondřej Gregor Brzobohatý a Marta Jandová za doprovodu saxofonisty Matouše Kobylky. Speciálním hostem večera pak byla ambasadorka HP Taťána Gregor Brzobohatá.

Po celém světě spolupracujeme s našimi partnery na plnění potřeb zákazníků a zajištění silného růstu partnerského kanálu. Jménem společnosti HP Inc děkuji všem našim partnerům za spolupráci a úsilí, které projevili v roce 2019,“ pronesla Lindauerová k partnerům.

„I v novém roce 2020 se budeme zaměřovat na zlepšování spolupráce s našimi zákazníky a partnery a pokračovat v přinášení inovativních řešení. Naše budoucnost začíná právě dnes a ráda bych vás na tuto společnou cestu přizvala,“ dodala.

Ocenění převzali nováčci i ostřílené firmy

Největším distributorem HP za rok 2019 se stal eD system, cenu pro distributora HP s největším meziročním nárůstem si odneslo AT Computers. V kategorii největšího retail partnera HP opět dominovala Alza.cz.

Ocenění pro skokana roku mezi retailery obhájila společnost HP Tronic Zlín. Největším komerčním partnerem HP se znovu stal C System CZ, zatímco skokanem v téže kategorii je společnost Fadoma Data.

Cenu pro nejlepšího partnera v oblasti spotřebního materiálu si odnesl Office Depot a v kategorii iMPS zvítězila společnost Xanadu. Ta byla zároveň vyhlášena nejlepším partnerem HP v prodeji A3 tiskáren.

Nevětším Design Jet partnerem se stala společnost Copy General Technology, cenu pro největšího partnera v prodeji Value DesignJets získala Legia a nejlepším servisním partnerem roku byla vyhlášena společnsot Impromat-Computer.

Zdroj: HP
Galerie

Úvodní foto: HP

Komentáře