Obrazem: Golf a rum na Konopišti pro partnery sítě eD Profi

První letošní setkání partnerů sítě eD Profi nabídlo vedle oborných přednášek a výstavy produktů také noční prohlídku zámku Konopiště či degustaci rumů. Účastníky potěšila i možnost zahrát si golf na 9 jamkách.

Obrazem: Golf a rum na Konopišti pro partnery sítě eD Profi
V úterý 14. 5. 2019 proběhlo letošní první setkání partnerů sítě eD Profi. Celodenní akce se nově konala v prostorách Golf & Spa Resortu Konopiště a zúčastnily se jí na dvě stovky účastníků a 33 vystavovatelů.

Denní část akce byla vyhrazena pro necelou dvacítku odborných přednášek, výstavu produktů, představení novinek vybraných značek a celkově nabídla účastníkům spoustu příležitostí pro rozvoj společného byznysu.

Jednotlivé přednášky a části dne byly odlehčeny obědem a pauzami na kávu. Na závěr oficiální části se tradičně konalo losování tomboly, do které se mohli zapojit účastníci s dostatečným počtem samolepek obdržených za účast na přednáškách.

Večerní program se již nesl v uvolněném duchu. Připravena byla noční prohlídka zámku konopiště, bohatý raut i degustace rumů. A jelikož součástí areálu je také golfové hřiště, dostali následující den po setkání všichni účastníci možnost zahrát si golf na 9 jamkách.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře